Ürün Sahip Olma Modelleri

 

Lisanslama Modeli

Kullanıcıların bir kere satın alma işlemini gerçekleştirerek, herhangi bir süre sınırı olmadan LOGO ürününü kullanma hakkına sahip olmasıdır. Lisanslama modelinde kullanıcı, ürünün yanında 1 yıllık LEM (LOGO Enterprise Membership) anlaşmasına ve ürün özelinde belirlenmiş sürelerce ücretsiz tele-destek hizmetine de sahip olmaktadır.

Kullandıkça Öde Modeli

Kullandıkça Öde Modeli, yıllık yenilemeler şeklindedir. LOGO kullanıcısı, bu model ile o ürünün 1 yıllık kullanım hakkına sahip olur. Herhangi bir süre taahhüt zorunluluğu yoktur. Kullandıkça Öde Modeli yalnızca GO Plus, Start, Mali Müşavir Plus ve Bordro Plus ürünlerinde uygulanmaktadır.

Kullandıkça Öde Modeli, kullanıcılara ayrıca bir anlaşmaya gerek kalmadan devamlı güncel bir yazılımı kullanma imkanı  verirken sahip olma maliyetlerini de zamana yayma olanağını sağlar.

LEM (LOGO Enterprise Membership)

LEM, LOGO kullanıcılarına güncel yasal mevzuata tam uyum ve yeni geliştirilen tüm standart özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmayı garanti altına alan bir üyelik sistemidir

LEM sadece GO Plus, Start, Mali Müşavir Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus ve IK ürün kullanıcılarının yararlanabileceği ayrıcalıklı bir hizmet anlaşmasıdır. Bu ürünleri Lisanslama Modeli ile satın alan LOGO kullanıcıları 1 yıllık LEM anlaşmasına ücretsiz olarak sahip olurlar.

LEM, LOGO ile kurumsal işbirliğinizi stratejik bir platformda devam ettirmek ve sisteminizin sağlıklı biçimde çalışmasını güvence altına almak için önemli bir avantajdır. 

ÜRÜNLERE GÖRE FİYAT LİSTELERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

Logo Uyarlama Araclari Fiyat Listeleri 2018

Logo İnsan Kaynakları Çözümleri Fiyat Listesi 2018

Tiger 3 Fiyat Listesi 2018

Tiger 3 Enterprise Fiyat Listesi 2018

Tedarik Zinciri Yönetimi Fiyat Listesi 2018

Logo İs Analitiği Fiyat Listesi 2018

Logo Hizmet Fiyat Listesi 2018

KOBİ Ürünleri Fiyat Listesi 2018

e-Logo Hizmet Fiyat Listesi 2018

Diva SERVICE Fiyat Listesi 2018

Diva POS Fiyat Listesi 2018

Dikey Çözümler Fiyat Listesi 2018

CRM Ürünleri Fiyat Listesi 2018