Hızlı Adaptasyon İmkanı

 

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

 

 

 

 

App in App

 

Tiger 3 app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

 

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3’ün göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Entegre Çalışan Modüler Yapı

 

İşletmenizin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş modüler yapı sayesinde, entegre çalışan tüm modüller için bilginin sisteme bir kere tanımlanması yeterlidir. Kullanıcılar yetkileri dahilinde sistemde yer alan bilgilere ulaşabilir. Böylece bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” oluşur ve iletişim yükü azalır.

 

 

 

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

 

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

 

 

 

 

İşletmenin Tamamıyla Uyumlu Yapı

 

ERP çözümü olan Tiger 3 işletmenizin tüm yapılarıyla sağladığı uyum sayesinde, kurumsal ve operasyonel stratejileri desteklediği gibi iç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü sağlayarak sağlıklı bir şekilde büyümenize yardımcı olur.

 

 

 

 

E-Devlet Çözümleriyle Uyumlu Yapı

 

Tiger 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-devlet sistemleriyle uyumlu bir çalışma imkanı sağlar.

 

 

 

 

İşletmelere Özel Uygulama Geliştirme

 

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre yeni işlevsel uyarlamalar gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş “Object Designer ve Logo Objects“ uyarlama araçlarını barındırır.

Açık ve Esnek Mimari

 

İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile Tiger3, güvenli bir ortam ve yüksek performanslı bir ERP hizmeti sunar.

 

 

 

 

Sektörel Çözümler

 

ERP çözümleri için Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilmiş 200’ün üzerinde sektörel iş uygulamaları sayesinde, işletmenizin ihtiyacı olan uygulamaya bir çözüm altında rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Esnek ve Güvenilir AltyapıTiger 3 zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlarınıza kolaylıkla uyum sağlayan esnek ve güvenilir bir ERP hizmeti sağlar.

 

 

İlgili linkler

logo tiger 3 kullanım kılavuzu
logo tiger 3 demo
logo tiger 3 enterprise
logo tiger 3 eğitim
tiger 3 logo
logo tiger 3 indir
logo tiger kullanım kılavuzu
logo tiger kullanımı