Hızlı Adaptasyon İmkanı

 

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

 

 

App in App

 

Tiger 3 Enterprise app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

 

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

 

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3 Enterprise’ın göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Birden Çok Lokasyondan Kullanım

 

Birden fazla lokasyonda iş yapan şirketler için çok yönlü planlama ve kontrolü destekler.

 

Güçlü Üretim ve Planlama Desteği

 

Üretim ve satış lojistiği özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama ve finans yönetimi gibi sistemleri ile tüm şirket içi süreçlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

 

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

 

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

 

Diğer Şirket İçi Yazılımlarla Entegrasyon

 

Şirketlerin kendi bünyelerinde geliştirmiş oldukları diğer yazılımlar ile kolayca entegre edilebilir.

 

Esnek Raporlama

 

Esnek raporlama özellikleri ile ihtiyaç duyacağınız farklı raporların kolaylıkla tasarlanabilmesini sağlar.

 

Yabancı Dil Desteği

 

Uluslararası firmalar veya ithalat/ihracat yapan firmalar için yabancı dil desteği sağlar.

 

Yüksek Performans

 

ERP çözümü Tiger 3 Enterprise, işletmenizin artan işlem ve veri yükünden bağımsız olarak, her zaman ve her koşulda yüksek performans sağlar.

 

Güncel Mevzuatlara Uygunluk

 

Güncel mevzuata ve iş kurallarına uygun olarak tasarlanmış yapısı sayesinde, işletmenizdeki her biriminin mevzuata uygun olarak çalışmasını sağlar.