Modüler ve Entegre Yapı

 

Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırır.

 

 

 

Sade ve Pratik Arayüz

 

Logo GO 3’ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Çok Yönlü İşlevsellik

 

GO3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında, rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

 

 

 

Mobil Uyumlu

 

Logo GO3’ün sanal klavyesi ile bütün işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

 

Esnek Platform

 

Logo İş Ortakları’nın geliştirdiği uygulama (APP) ve widgetları ekleyerek fonksiyon kümesini ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz.

 

Hızlı

 

En çok kullandığınız fonksiyonları, size özel masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlayıp erişim ağacında kaybolmadan yaparak işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.

 

 

 

e-Devlet Uygulamalarıyla Uyumlu

 

E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışır.

 

 

 

 

İş Zekası, CRM ve Bordro Çözümleri ile Entegrasyon

 

GO3 ile kusursuz entegrasyona  sahip olan Logo Mind Insight İş Zekası Çözümü ile farklı kaynaklardan elde edilen verileri detaylı analiz edebilirsiniz. Satış-Pazarlama veya teknik ekiplerinizin randevu, görüşme, teklif, satış gibi iş süreçlerini ise Logo CRM üzerinden GO3 ile bütünleşik olarak takip edebilirsiniz. GO3 ile entegre çalışan Bordro Plus’ı kullanarak da sicil ve ücret yönetimi gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz.

 

 

 

 

Windows 10 ile Uyumlu

 

Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile de uyumlu çalışma imkanı sağlar.