Doğrunet Bilişim Teknolojileri,  Temeli 1999 yılında atılarak farklı oluşumlar sonrasında Temmuz /2013 yılında yeni yapılanmasıyla bilişim teknolojileri sektöründe operasyonel veya sektörel iş ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.
1999 yılında, kurumların iş süreçlerindeki ihtiyaç duydukları uygulamalara çözüm üretme ilkesiyle, iş dünyasına atılan ve 2013 yılında yeniden yapılanan Doğrunet, bugün yine bilişim teknolojilerinde iki ayrı noktadan çözüm odaklı hizmet üreten bir teknoloji merkezi haline gelmiştir.

Doğrunet bugüne kadar bir çok ERP projesini, özel yazılım ve entegrasyon yazılımlarını yurt içi ve yurt dışında tamamlayarak bugünlere gelmiştir.

Doğrunet ‘in sektörden bağımsız olarak sahaya sunduğu ürün ve hizmetlerin ortak özellikleri, verimlilik ve rekabet artırıcı çözümler olmalarıdır.
Bu kapsamda müşterilerine sunduğu fark yaratan hizmetler ve pazarında rekabet gücünü artıran yazılım ürünleri ile sektöründe isim yapmış birçok kuruluşlarda başarılı uygulama ve projelere imza atmıştır. Yaptığı bu çalışmalarıyla da farklı dönemlerde birçok ödüle layık görülmüştür.

Vizyonumuz

İş dünyasındaki bilişim çözümlerinin, önde gelen markalarından olmak.

Misyonumuz

Bilişim teknolojilerinde kurumların global pazardaki rekabet gücünü artıracak ayrıcalıklı çözümler sunmak.

Kalite Politikamız

İşletmelerin bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duydukları tüm çözümlere kesintisiz olarak hizmet vermek,
Kurumların bilgi altyapılarında meydana gelebilecek sorunlara anında çözüm üretebilmek amacıyla, telefon
desteğinden online bağlantı desteğine veya acil müdahaleye varan, her türlü hizmeti kesintisiz sunmak,
Rekabetçi pazarda KOBİ’lere değer ve gücüne güç katacak özel olarak tasarlanmış çözümler sunmak.